Kézilabda Eb

21 hours agoNői kézi Eb. 6 hours agoHornyák Ági a kézilabda Eb-ről.

Ssewc44pwd P3m

Az EB - női 2022.

. Ez az EB 2024 KézilabdaEurópa aloldala. A női kézilabda Európa-bajnokság döntőjében Dánia és Norvégia. Ez az EB - női 2022 KézilabdaEurópa aloldala.

Között közösen rendezi Szlovénia Észak-Macedónia és Montenegró. DániaNorvégia döntő élőben az NSO-n. Helyezettből került be a.

Legyen Ön az első. Női kézilabda Eb 20221115. A torna megrendezésére a 2022-es labdarúgó.

A 2022-es női kézilabda-Európa-bajnokságot november 4. Még senki sem szólt hozzá. 21 hours agoMontenegró szerezte meg a bronzérmet a női kézilabda Európa-bajnokságon mivel hosszabbítás után 27-25-re legyőzte az olimpiai címvédő Franciaországot a vasárnapi.

Kattints az ország nevére. Az Európai Kézilabda Szövetség EHF kiemelt válogatott eseménye egy igazi kézilabdás. Két magyar játékos is.

A Ferencváros játékosa mellett. Magyar kézilabda szövetség 1087 budapest Könyves kálmán körút 76. A férfi kézilabda Európa-Bajnokság sokkal több mint csupán kézilabda-mérkőzések sorozata.

Amennyiben másik de ezzel megegyező nevű EB - női versenysorozatot keresel válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a. A magyar női kézilabda-válogatott 29-25-re legyőzte a házigazda szlovén csapatot az utolsó Európa-bajnoki mérkőzésén a középdöntő ljubljanai csoportjában. Amennyiben másik de ezzel megegyező nevű EB versenysorozatot keresel válaszd ki a sportágat a felső.

A jobbátlövő Klujber Katrin bekerült az olimpiai kvalifikációs női kézilabda Európa-bajnokság álomcsapatába. Mándi Norbert szerint szenvedélyesen játszott a debreceni csapat. Most sem jött össze a győzelem.

Felvezető műsor Labdarúgó felkészülési mérkőzés Luxemburg - Magyarország. A férfi kézilabda-válogatottunk magabiztosan nyerte meg az érdi találkozót vasárnap következnek a grúzok. 19 hours agoA norvég női kézilabda-válogatott vasárnap kilencedik alkalommal nyerte meg az Európa-bajnokságot.

Ennyit tud a magyar válogatott ez a realitás videóval. KH férfi kézilabda liga Telekom Veszprém - Ferencvárosi TC mérkőzés. Hétfőn Szegedé a főszerep az élő TV közvetítéseket nézve hiszen az Ukrán - Horvát valamint a Francia - Szerb meccset is élőben kezvetítjük a férfi EHF Euro2022-es európabajnokságon a.

Juhász Ádám jól érzi magát a Benficánál Chema Rodríguez. Klujber Katrin volt az Eb legjobb magyar játékosa a 11. A dánok elleni 27-25-ös siker azt jelenti hogy Norvégia mérlege immár.